HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 

Türkiye'de bir ilk olmak için yola çıktık. Farklı uzmanlık dallarını bir araya getirebilmek ve sorulacak birçok konudaki soruyu bir merkezden cevaplamayı amaçladık.

Kendi alanında tecrübeleri uzun sürelere yayılmış, birçok uzman bir masa etrafında toplandık ve yapageldiğimiz profesyonel aktivitelerimizi Poyraz Emlak Uluslararası Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında sunmaya karar verdik.

Genellikle Danışmanlık Şirketlerinde görülmeyen kadar farklı konuyu bir araya getirmemizin nedeni siz değerli müşterilerimize her konu için ayrı bir uzman ya da danışman arayışınızı ortadan kaldırmaya yarayacak bir sistemi yaratmaktı, yarattık.

Gerçek piyasa koşulları altında Realist Stratejiler üreterek, yatırımlarınızı koruma ve geliştirme konusunda sizlere Rehberlik etmeyi; siz ticaretin hızlı çarkları arasında iş yapmaya çalışırken gözden kaçırdığınız menfaatlerinizi, sizin göremediğiniz bir pencereden size sunuyoruz.

"Ticarette amaç kazanmaktır" cümlesi artık yetersiz ve sığ kalıyor. 
Tabi ki önce kazanacaksınız sonrasında ise,
"kazandıklarını korumak"
"kazanımların markalaşması"
"markalaşanların doğru yönetilmesi"
"doğru yönetilenlerin sadakati"
"sadıkların tatmini" gibi oluşumlarda arka arkaya sıralanmaktalar..

Yurt İçinde ve Yurt Dışında 1992-2016 Gayrimenkul Danışmanlığını Halkımıza Dürüst ve Saygı İlkelerimizi Ön Planda Tutup Kaliteli Hizmetimizi Sunmaktan Gurur Duyarız.

Halkımızın Manevi Desteğiyle Başarılarımızın Devamını Temenni Eder ve Saygılarımızı Sunarız.

İslam Poyraz